Aleksego, Bogdana, Martyny
Ostrzeżenie meteorologiczne - burze

Stypendium adaptacyjne - wsparcie dla pracodawców

17 Lipiec 2024

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego zaprasza pracodawców do przetestowania pilotażowej formy wsparcia, jaką jest STYPENDIUM ADAPTACYJNE.

Jest to świadczenie, polegające na sfinansowaniu miesięcznego kosztu zatrudnienia (w wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę) przez Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego.
Rozwiązanie to polega na odciążeniu Pracodawcy w pierwszym miesiącu pracy nowego pracownika, przez pokrycie kosztów wynagrodzenia, oraz kosztów ubezpieczeń społecznych.
Ze Stypendium adaptacyjnego skorzystać mogą pracodawcy, którzy zamierzają zatrudnić osobę bezrobotną, spełniającą następujące warunki:
- osoba od 18 do 29 roku życia,
- osoba posiadająca status bezrobotnego, zarejestrowana w Urzędzie Pracy Powiatu Krakowskiego, lub w Grodzkim Urzędzie Pracy Miasta Kraków.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 453-012-730 lub mailowo:

Kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Data publikacji Pobierz Zobacz
docx STYPENDIUM ADAPTACYJNE - wykaz wolnych stanowisk pracy.docx
ilość pobrań: 2
24-07-17 13:21 STYPENDIUM ADAPTACYJNE - wykaz wolnych stanowisk pracy.docx 128.63KB -