Eustachego, Mariki, Mirelli

Obwieszczenie w sprawie zmiany MPZP

11 Lipiec 2024

Burmistrz Gminy Krzeszowice zawiadamia,

że zgodnie z Obwieszczeniem Burmistrza Gminy Krzeszowice o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla miejscowości Czerna, Dębnik, Dubie, Filipowice, Frywałd, Krzeszowice, Miękinia, Nowa Góra, Ostrężnica, Paczółtowice, Rudno, Siedlec, Tenczynek, Wola Filipowska, Zalas w Gminie Krzeszowice - zakres punktowy wraz z prognozą oddziaływania na środowisko, z którego treścią można się zapoznać pod poniższym linkiem:

- o podjęciu przez Radę Miejską w Krzeszowicach Uchwały Nr III/31/2024 z dnia 29 maja 2024 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla miejscowości Czerna, Dębnik, Dubie, Filipowice, Frywałd, Krzeszowice, Miękinia, Nowa Góra, Ostrężnica, Paczółtowice, Rudno, Siedlec, Tenczynek, Wola Filipowska, Zalas w Gminie Krzeszowice - zakres punktowy zmienionej Uchwałą Nr IV/44/2024 z dnia 27 czerwca 2024 r.;
- o przystąpieniu do przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko dla ww. miejscowego planu i opracowania prognozy oddziaływania na środowisko

W/w obwieszczenie znajduje się również w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach w zakładkach BURMISTRZ /OBWIESZCZENIA I ZAWIADOMIENIA oraz w zakładce PLANOWANIE PRZESTRZENNE/ 4. Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego – w sporządzeniu/ 4.3. Sporządzenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla miejscowości Czerna, Dębnik, Dubie, Filipowice, Frywałd, Krzeszowice, Miękinia, Nowa Góra, Ostrężnica, Paczółtowice, Rudno, Siedlec, Tenczynek, Wola Filipowska, Zalas w Gminie Krzeszowice - zakres punktowy/ 4.3.1. Przystąpienie do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.