Kamila, Karoliny, Roberta

Jubilaci Złotych i Diamentowych Godów

27 Listopad 2017

Trzydzieści par małżeńskich z pięćdziesięcioletnim stażem w związku świętowało w sobotę 25 listopada 2017 r. w Sali Herbowej Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach Jubileusz Złotych Godów.

Z rąk burmistrza Wacława Gregorczyka Jubilaci odebrali nadane im przez Prezydenta RP „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”. W uroczystości jubileuszowej uczestniczyły również trzy pary małżeńskie, które mają za sobą już sześćdziesiąt wspólnie przeżytych lat i świętowali Diamentowe Gody.
Uroczystość zgromadziła  wielu gości - wielopokoleniowe rodziny i przyjaciół  Jubilatów. Jubilaci Złotych oraz Diamentowych Godów otrzymali gratulacje i najserdeczniejsze życzenia na dalszą wspólną przyszłość od burmistrza gminy Wacława Gregorczyka, przewodniczącego Rady Miejskiej Adama Godynia oraz kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Marzeny Zakrzewskiej-Szpak.
Podczas spotkania nie zabrakło tradycyjnego toastu, a w części artystycznej dla szanownych Jubilatów wystąpili Pani Anna Dijuk-Bujok oraz Pan Robert Budzyń prezentując piosenki z repertuaru Hanki Ordonównej.

Szanownym Jubilatom z okazji Diamentowych  i Złotych Godów składamy najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia długich i pogodnych lat życia w jak najlepszym zdrowiu i zadowoleniu.

Jubilaci Diamentowych Godów:
Aleksandra i Adam Felusiowie