GKS "Świt" wywalczył Puchar Przechodni

05 Lipiec 2017
kategoria:
Aktualności

W meczu finałowym XVII Turnieju Piłki Nożnej Amatorów o Puchar Przechodni Burmistrza Gminy Krzeszowice,

który odbył się 2 lipca na boisku LKS „Górzanka” w Nawojowej Górze zwyciężyła drużyna GKS „Świt” Krzeszowice, pokonując LKS „Wolanka” 3:2.

Bramki dla Wolanki: Adam Noworyta (75 minuta, rzut karny) i Przemysław Augustynek (79 minuta).
Bramki dla Świtu zdobyli: Dominik Dąbek (43 minuta), Grzegorz Krzysiak (82 minuta) i Mateusz Trędota (83 minuta).

Nagrody wszystkim drużynom uczestniczącym w turnieju wręczył Burmistrz Wacław Gregorczyk. I tak GKS „Świt” za zwycięstwo otrzymał nagrodę w wysokości 2 500,00 zł, LKS „Wolanka” – 1 500,00 zł, LKS „Górzanka” i LKS „Victoria” po 1 000,00 zł. Dalsze miejsca zajęli i nagrody w wysokości 500,00 zł otrzymali: LKS „Jutrzenka”, LKS „Tęcza” i PKS „Sankowia”.