Kamila, Karoliny, Roberta

Zgłoś kandydatów do Wielkiego Odkrywania Małopolski

10 Lipiec 2017

Plebiscyt Wielkie Odkrywanie Małopolski organizowany jest już po raz osiemnasty

przez Gazetę Krakowską przy współpracy z Województwem Małopolskim, Małopolską Organizacją Turystyczną, Radiem Kraków oraz krakowskim oddziałem Telewizji Polskiej. Ma on na celu wyróżnienie wyjątkowych miejsc i osób, dzięki którym nasze województwo jest jednym z najchętniej odwiedzanych regionów w Polsce.

Do 28 lipca można zgłaszać swoich kandydatów do plebiscytu,

którzy na etapie powiatowym będą zmagać się w czterech kategoriach: Atrakcja Turystyczna, Wydarzenie Roku, Smacznie i z Tradycją oraz Małopolska Osobowość Turystyki. Po dwóch laureatów w każdej z kategorii zakwalifikuje się do etapu wojewódzkiego.

Wybrani zostaną także laureaci w kategoriach: Miejsce Niezwykłe (miejscowość/gmina), Przewodnik Turystyczny (nagroda im. dra Mieczysława Orłowicza), W gościnie (ośrodki wypoczynkowe) oraz Chata z klimatem (obiekty agroturystyczne).

Głosowanie ruszy 4 sierpnia.

Przypominamy, że w ubiegłorocznej edycji wyróżnienie w kategorii miejsca niezwykłe zdobyła nasza Nowa Góra.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy