Kamila, Karoliny, Roberta

Wybory uzupełniające na sołtysa w sołectwie FRYWAŁD.

22 Wrzesień 2017

Burmistrz Gminy Krzeszowice zarządza na dzień 5 listopada 2017 roku wybory uzupełniające na sołtysa w sołectwie FRYWAŁD.  Wzory potrzebnych zgłoszeń i oświadczeń są do odbioru w Urzędzie Miejskim w Krzeszowicach ul. Grunwaldzka 4 pok. 4 w godzinach pracy urzędu od dnia  20 września 2017 roku.

Zgłoszenia kandydatów przyjmowane będą przez Pełnomocnika ds. Wyborów w Urzędzie Miejskim w Krzeszowicach  ul. Grunwaldzka 4 pok. 4 w godzinach pracy Urzędu do dnia 11 października 2017 roku.

Burmistrz Gminy Krzeszowice

(-) mgr Wacław Gregorczyk