Aleksego, Bogdana, Martyny
Ostrzeżenie meteorologiczne - upał, burze

Wybory do Małopolskiej Izby Rolniczej

19 Lipiec 2023

24 września 2023 r. po raz siódmy odbędą się wybory do RAD POWIATOWYCH MAŁOPOLSKIEJ IZBY ROLNICZEJ.

Czynne prawo wyborcze mają wszyscy płatnicy podatku rolnego, którzy posiadają grunty rolne o powierzchni powyżej 1 hektara fizycznego lub przeliczeniowego. Wybory do Izb rolniczych przeprowadzane są co 4 lata na terenie gminy.

Wszelkie informacje dotyczące wyborów są dostępne na stronie Małopolskiej Izby Rolniczej w zakładce WYBORY DO IZB ROLNICZYCH 2023: https://mir.krakow.pl/wybory

Koordynatorem do przeprowadzenia wyborów do Małopolskiej Izby Rolniczej na terenie Gminy Krzeszowice jest Anna Wójs. Wszelkie informacje można uzyskać pod nr tel. 12 252 08 13.

Dokumenty należy składać w Referacie Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach z siedzibą Pl. F. Kulczyckiego 1 (segment A), pokój A1 w godzinach pracy urzędu, tj.: pn. 7.30 -17.00, wt.-czw. 7.30-15.30, pt. 7.30-14.00

Szczegółowe informacje i ogłoszenia