Aleksego, Bogdana, Martyny
Ostrzeżenie meteorologiczne - burze

Sukces OSP Miękinia w Plebiscycie na Najlepszą OSP Ziemi Chrzanowskiej

26 Styczeń 2018

25 stycznia odbyła sie uroczystość ogłoszenia wyników konkursu na Najlepszą OSP Ziemi Chrzanowskiej.

Przez cały 2017 r. na łamach „Przełomu" prezentowane były jednostki OSP z powiatu chrzanowskiego oraz gmin: Chełmek i Krzeszowice. Czytelnicy mogli głosować na wybraną straż, wycinając gazetowe kupony lub wysyłając SMS-y.
Najlepszy wynik nie tylko w gminie Chrzanów, ale w skali całej ziemi chrzanowskiej osiągnęła OSP Chrzanów (6 110 głosów).

W Gminie Krzeszowice najlepszy wynik osiągnęła OSP Miękinia uzyskując 1 546 głosów.

Najlepsze jednostki zostały uhonorowane zwycięskimi statuetkami a pozostałe otrzymały pamiątkowe zdjęcia.

Burmistrz Wacław Gregorczyk wręcza pamiątkowe zdjęcia ochotnikom z Gminy Krzeszowice

Źródło: przełom.pl
Foto, źródło: przełom.pl