Eustachego, Mariki, Mirelli
Ostrzeżenie meteorologiczne - upał, burze

Spotkania dotyczące włączenia społecznego

12 Wrzesień 2023

Stowarzyszenie Otulina Podkrakowska z Partnerami organizują spotkania dotyczące włączenia społecznego.

Są to spotkania dedykowane podmiotom i organizacjom z terenu Stowarzyszenia Otulina Podkrakowska działającymi w temacie włączenia społecznego i zainteresowanymi współpracą i realizacją projektów w tym temacie.

Spotkanie odbędzie się w dwóch terminach do wyboru:
• 25 września (poniedziałek) 2023 r. w godz. 15:00-17:30  w Muzeum Niepodległości w Myślenicach, ul. Traugutta 11, 32-400 Myślenice.
• 26 września (wtorek) 2023 r. w godz. 14:00-16:30 w Sali Narad – sala nr 2 w Urzędzie Miasta i Gminy w Skale, ul. Rynek 29.
Prosimy o zgłoszenie zainteresowania udziałem w spotkaniu do poniedziałku 18 września 2023r. na poniższe adresy e-mail:
• MYŚLENICE:
• SKAŁA:

W programie spotkania:
1. Otwarcie spotkania  i  prezentacja uczestników.
2. Możliwości realizacji projektów włączenia społecznego z funduszy europejskich w woj. małopolskim – czego będą dotyczyć planowane konkursy? Prezentacja (obecny stan wiedzy)-Michał Góra– kierownik Działu Ekonomii Społecznej w  Regionalnym Ośrodku Polityki Społecznej.
3. Jakich usług społecznych u nas brakuje?  Identyfikacja potrzeb społecznych – praca warsztatowa, dyskusja.
4. W jakim zakresie warto podjąć współpracę ponadlokalną? Poszukiwanie pomysł owi możliwości – dyskusja.

Moderacja: Ewa Chromniak, animatorka współpracy Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej