Alfreda, Maksymiliana, Selmy
Ostrzeżenie meteorologiczne - upał

Projekt Nowa Praca w Małopolsce

31 Lipiec 2024

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do udziału w projekcie ,,Projekt Nowa Praca w Małopolsce".

Z projektu mogą skorzystać osoby, mieszkające na terenie województwa małopolskiego, należące do jednej z poniższych grup:
a) pracowników zagrożonych zwolnieniem,
b) pracowników przewidzianych do zwolnienia,
c) osób zwolnionych z przyczyn niedotyczących pracownika w ciągu ostatnich 6 m-cy,
d) osób odchodzących z rolnictwa zarejestrowanych w KRUS, opłacających składki na ubezpieczenie społeczne.

OFEROWANE FORMY WSPARCIA W RAMACH PROJEKTU:
Diagnoza i identyfikacja potrzeb Uczestników Projektu
Pośrednictwo pracy/Doradztwo indywidualne i grupowe/Wsparcie motywacyjne
Staże
Wsparcie inicjatyw na rzecz podnoszenia zdolności do mobilności geograficznej
Wsparcie adaptacyjne
Subsydiowane zatrudnienie
Dotacje na doposażenie stanowiska pracy
Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej

CEL PROJEKTU
Głównym celem i rezultatem Projektu będzie poprawa sytuacji 155 (w tym m.in. podjęcie pracy/ kontynuowanie pracy) osób z grup docelowych po opuszczeniu projektu, poprzez objęcie wsparciem w projekcie ww. grup docelowych.
Projekt „Projekt Nowa Praca w Małopolsce” realizowany jest w ramach Działania 6.6 Rozwój kompetencji kadr i adaptacja do zmian typ projektu B: kompleksowe programy typu outplacementu realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021 – 2027, Priorytet 6. Fundusze europejskie dla rynku pracy, edukacji.
#FunduszeUE #FunduszeEuropejskie
Wartość całkowita projektu: 4 531 036,22 zł
Wartość dofinansowania: 4 302 886,22 zł
Dofinansowanie projektu z UE: 3 849 950,83 zł
Okres trwania projektu: 30 miesięcy
Nabór odbywa się w cyklach tygodniowych od poniedziałku do piątku do wyczerpania miejsc w projekcie.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
Kraków, ul. Kordylewskiego 11
Tarnów, ul. Słoneczna 28 – 30, pok. 105
785 056 870 lub 785 056 871

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie projektu: https://nowapracawmalopolsce.marr.pl/
ZWIĘKSZ SWOJE SZANSE NA RYNKU PRACY – ZGŁOŚ SIĘ DO PROJEKTU!
ZAPRASZAMY!