Eustachego, Mariki, Mirelli
Ostrzeżenie meteorologiczne - upał, burze

Powiadomienie przedsiębiorstw komunikacji publicznej o przewidywanym wystąpieniu utrudnień w ruchu drogowym

07 Czerwiec 2024

Burmistrz Gminy Krzeszowice informuje, iż w związku z organizowanym X Gminnym Rajdem Rowerowym mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym na następujących trasach:

Rajd będzie przebiegał trasą:
Trasa: godz.12.30 start z Krzeszowic z Rynku - przecięcie ul. Krakowskiej do ul. Walkowskiego  0,1 km., - rondo Jana Pawła II - ul. Daszyńskiego do skrzyżowania z drogą krajową 79 0,2 km - skrzyżowanie – na ul. Daszyńskiego wiadukt 1,2 km – DP 2121K ul. Zwierzyniecka do Frywałdu 4 km – przy Miejscu Obsługi Rowerzystów zjazd w prawo na szlak rowerowy                     na tzw. Drogę Krakowską leśną i prosto do tzw. Leśniczówki (w trasie przecięcie ul. Mądrzyka, ul. Zamkowej i ul. Chrzanowskiej) – przy Leśniczówce w lewo i w stronę tzw. Kopuł i w lewo powrót, łącznie trasa leśna ok. 17 km – przecięcie ul. Chrzanowskiej tzw. Borek – ul. Zamkowa 3 km - ul. Mądrzyka 0,5 km – ul. Tenczyńska 0,5 km. - ul. Zwierzyniecka 0,5 km - ul. Daszyńskiego 1,2 km. skrzyżowanie z drogą krajową 79 - ul. Daszyńskiego 0,2 km – ul. Wyki 0,3 km., ul. Krakowska 0,3 km. Zakończenie Rynek Krzeszowice.

Łącznie około 29 km, przewidywany czas przejazdu około 2 godz.30 min.
Rajd organizowany dnia: dnia 16 czerwca 2024 roku (niedziela).
Planowany przejazd rajdu w godzinach: od 12.30 do około 15.00.

Organizator rajdu zastrzega, że czas i trasa przejazdu rajdu może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora (np. pogodowych).

Za utrudnienia w ruchu przepraszamy.