Alfreny, Rufina, Wincentego

Podziękowanie za Krzeszowicki Wielkanocny Koszyk

26 Marzec 2018

Szanowni Państwo,
dziękuję wszystkim, którzy tak ważną dla naszej tradycji Niedzielę Palmową spędzili na krzeszowickim Rynku,

biorąc udział w konkursie palm wielkanocnych i kosztując regionalnych potraw świątecznych. Cieszę się, że po raz kolejny wspólnie napełniliśmy kosze żywnością, która w Wielkim Tygodniu trafiła do potrzebujących wsparcia mieszkańców naszej gminy. Plenerowy, symboliczny kosz wielkanocny, udekorowany ozdobami wykonanymi przez najmłodszych podczas warsztatów plastycznych oraz wspólne poszukiwanie Wielkanocnego Zajączka wprowadziły wszystkich w świąteczny, wiosenny nastrój.

Serdeczne podziękowania za zaangażowanie i pomoc w organizacji tego spotkania świątecznego składam:

Proboszczom krzeszowickich parafii
Kołom Gospodyń Wiejskich z naszej gminy
Rejonowej Spółdzielni Zaopatrzenia i Zbytu w Krzeszowicach
Firmie Lewiatan w Krzeszowicach
Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach
Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej
Pracownikom Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach.

Życzę wszystkim Państwu zdrowych, pogodnych Świąt Wielkiej Nocy, wiosennego optymizmu i rodzinnych spotkań przy świątecznym stole.

Burmistrz Gminy Krzeszowice
Wacław Gregorczyk