Cypriana, Justyny, Łucji

Obwieszczenie w sprawie zmiany MPZP

06 Czerwiec 2024

Burmistrz Gminy Krzeszowice zawiadamia,

że zgodnie z Obwieszczeniem Burmistrza Gminy Krzeszowice o przystąpieniu do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Krzeszowice wraz z prognozą oddziaływania na środowisko z dnia 6 czerwca 2024 r., z którego treścią można się zapoznać pod poniższym linkiem:

- o podjęciu przez Radę Miejską w Krzeszowicach Uchwały Nr VII/84/2019 z dnia 28 marca 2019 r.. w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Krzeszowice;
- o przystąpieniu do przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko dla ww. zmiany miejscowego planu i opracowania prognozy oddziaływania na środowisko.

W/w obwieszczenia znajdują się również w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach w zakładkach: BURMISTRZ → OBWIESZCZENIA I ZAWIADOMIENIA