Alfreny, Rufina, Wincentego

Mamy kolejny rekord - 65 108,72 zł dla WOŚP!

14 Styczeń 2018

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy działający przy Urzędzie Miejskim w Krzeszowicach informuje,

że w dniu 14 stycznia podczas 26. Finału na terenie Gminy Krzeszowice zebraliśmy  65 108,72 zł. Razem udało nam się pobić zeszłoroczny rekord, który wynosił 61 254,76 zł.

Na wynik zbiórki w 2018 r. złożyła się zawartość 53 puszek kwestarskich i kwota 373,90 zł ze sprzedaży gadżetów WOŚP. W puszkach znalazła się także niewielka ilość waluty zagranicznej i kilka wyrobów z żółtego metalu - ich wartość określi w rozliczeniu końcowym Fundacja WOŚP.

Rekordowe puszki:

- 4 364,84 zł - Aleksandra Pałka z SP Filipowice

- 3 722,26 zł - Jakub Izdebski z Krzeszowic

- 2 926,35 zł - Patrycja Józefik z OSP Wola Filipowska

26. Finał Welkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakończył się Światełkiem do Nieba przy krzeszowickim lodowisku  z udziałem jednostek OSP z naszej gminy. Zbiórkę zakończył burmistrz Wacław Gregorczyk, w którego puszce znalazło się 2 358,00 zł.

Serdecznie dziękujemy wolontariuszom, darczyńcom, komisji przeliczającej puszki oraz wszystkim zaangażowanym i pomagającym w organizacji zbiórki i imprez towarzyszących.

Janina Walkowicz- szef Sztabu WOŚP przy Urzędzie Miejskim w Krzeszowicach