Flawii, Justyna, Rajmunda

Małopolski Międzypokoleniowy Marszobieg po Zdrowie z Głosem Seniora w Gminie Krzeszowice

01 Październik 2024

Bieg odbędzie się 5 października 2024 r. o godzinie 10.00 na terenie Parku Bogackiego.

Start i meta zlokalizowane będą na placu przy Zdroju Głównym przed kościołem św. Marcina w Krzeszowicach.
Zgłoszenia będą przyjmowane w dniu biegu. Do pokonania będzie trasa o długości ok. 1 064 m, która wiedzie alejkami parkowymi. Do udziału zapraszamy osoby w każdym wieku.
Celem wydarzenia nie jest rywalizacja, a międzypokoleniowa integracja uczestników.

Uczestnicy biegu zobowiązani są do wypełnienia w dniu wydarzenia oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wzięcia udziału w biegu, a osoby niepełnoletnie zgody rodzica lub opiekuna prawnego.
Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia mogą uczestniczyć w biegu wyłącznie pod opieką rodzica, bądź opiekuna prawnego.
Regulamin wraz z niezbędnymi dokumentami dostępne są do pobrania poniżej.

Podczas wydarzenia prowadzona będzie zbiórka pieniężna na leczenie Allanka, mieszkańca naszej gminy, który walczy z nowotworem. Szczegółowe informacje dostępne na: https://www.siepomaga.pl/allan-kuras