Kamila, Karoliny, Roberta

„Lato w Krzeszowicach” za nami

31 Lipiec 2017

Niedzielą dla Seniora zakończył się lipcowy cykl imprez pod nazwą „Lato w Krzeszowicach”.

Tegoroczne wydarzenia przyciągnęły na krzeszowicki rynek publiczność z całej Gminy i nie tylko. Przez pięć weekendów z rzędu mieliśmy okazję posłuchać dobrej muzyki w wykonaniu zespołów i wokalistów na Scenie Talentów oraz spróbować specjałów z food trucków, a także potraw z krzeszowickiego pomidora w roli głównej. W ramach Sceny Talentów usłyszeliśmy kilkunastu młodych wykonawców prezentujących różne gatunki muzyczne.

W sobotnie i niedzielne wieczory młodzież bawiła się na dyskotekach, prowadzonych przez DJ-a na płycie rynku. Nie zabrakło również atrakcji i animacji dla rodzin z dziećmi podczas Niedzieli dla Rodziny na krzeszowickim zieleńcu.

Burmistrz Gminy Krzeszowice Wacław Gregorczyk wraz z pracownikami oraz Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach Anna Miga wraz z pracownikami

składają serdeczne podziękowania wszystkim wykonawcom Sceny Talentów oraz wszystkim mieszkańcom, którzy tak licznie uczestniczyli w cotygodniowych spotkaniach na krzeszowickim rynku.

W sierpniu zapraszamy na wydarzenia w sołectwach Gminy Krzeszowice:
05.08.2017 r – Piknik we Frywałdzie
12.08.2017 r – Ogrody Filipowic