Kamila, Karoliny, Roberta

Konkurs fotograficzny „Beskid Wyspowy dla każdego, … i małego i dużego”!

17 Lipiec 2017

Stowarzyszenie „Razem dla Regionu”

organizuje konkurs „Beskid Wyspowy dla każdego, … i małego i dużego!”. Konkurs realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w ramach konkursu ofert z turystyki pn. ,,Małopolska Gościnna" w ramach projektu pn. „Małopolska to jest to!”- II edycja.

Konkurs polega na wykonaniu fotografii, którą autor pracy przypisze do jednej z niżej podanych kategorii. Fotografia konkursowa powinna zostać wykonana na terenie Beskidu Wyspowego. Oceniany będzie pomysł, wartość tematyczna, a także wartość techniczna przesłanych fotografii konkursowych.

KATEGORIA I – Niezapomniana wędrówka. Pobyt w ciekawym miejscu. Krajobraz. Naturalna sceneria. Flora i fauna Beskidu Wyspowego.
KATEGORIA II – Wydarzenie kulturalne. Folklor. Regionalizm. Tradycje Beskidu Wyspowego.
KATEGORIA III – Spotkanie z wyjątkową osobą Beskidu Wyspowego.

Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 10.07.2017 r. do 17.11.2017 r.

Konkurs skierowany jest do wszystkich osób zainteresowanych daną tematyką konkursu zamieszkujących teren Województwa Małopolskiego. Konkurs nie ma ograniczenia wiekowego.

Regulamin i karta zgłoszenia