Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Bezpłatny odbiór elektrośmieci w kwietniu

29 Marzec 2022

Burmistrz Gminy Krzeszowice informuje, że na terenie gminy zostanie przeprowadzony bezpłatny odbiór zużytego sprzętu ELEKTRYCZNEGO i ELEKTRONICZNEGO

ZBIÓRKA OBJAZDOWA (W FORMIE TZW. WYSTAWKI):
19 kwietnia 2022 r.
CZERNA, DĘBNIK, DUBIE, FILIPOWICE, MIĘKINIA, NOWA GÓRA, NOWA GÓRA - ŁANY, OSTRĘŻNICA, PACZÓŁTOWICE, SIEDLEC, ŻARY oraz KRZESZOWICE, OS. CENTRUM, OS.
CZATKOWICE, OS. NOWY ŚWIAT, OS. ŻBIK.
20 kwietnia 2022 r.
FRYWAŁD, RUDNO, SANKA, ZALAS, NAWOJOWA GÓRA, TENCZYNEK, WOLA FILIPOWSKA, KRZESZOWICE, OS. JURAJSKIE, OS. PARKOWE.

Adresy nieruchomości, z których istnieje konieczność odbioru elektrośmieci, należy zgłosić do Urzędu Miejskiego, Referat Gospodarki Komunalnej, nr tel. 12 252 08 21, najpóźniej do dnia 15 kwietnia.

ZBIÓRKA PUNKTOWA – Miasto KRZESZOWICE:
19 kwietnia 2022 r.
(samochody odbiorcy czekają w wyznaczonych punktach o określonych ściśle godzinach)
1. w godz.: 16:00 – 16:50 plac omłotowy - skrzyżowanie ulic Grunwaldzkiej i Miękińskiej.
2. w godz.: 17:00 – 18:00 parking przy SP 1 w Krzeszowicach, ul. Długa 22.

Do ELEKTROŚMIECI zaliczamy wszystkie zużyte sprzęty RTV i AGD, takie jak: telewizory, radia, pralki, lodówki, komputery, telefony, odkurzacze, itp.
Do ELEKTROŚMIECI nie zaliczamy: odpadów wielkogabarytowych, części budowlanych i sanitarnych, części motoryzacyjnych – TAKIE ODPADY NIE ZOSTANĄ ODEBRANE!