Kamila, Karoliny, Roberta

Będzie Strefa Aktywności Gospodarczej w Miękini

28 Lipiec 2017

Zarząd Województwa Małopolskiego zatwierdził listę pięciu pozytywnie ocenionych projektów,

które otrzymały dofinansowanie w ramach konkursu dla 3 Osi priorytetowej Przedsiębiorcza Małopolska, Działanie 3.1 Strefy aktywności gospodarczej, Poddziałanie 3.1.2 Strefy aktywności gospodarczej – SPR w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Tym samym Gmina Krzeszowice, ze swoim wnioskiem o wartości 5 076 600 zł, dla zadnia pn. Budowa Strefy Aktywności Gospodarczej w Miękini, otrzymała 3 629 932 zł dofinansowania. Burmistrz Gminy Krzeszowice złożył wniosek o dofinansowanie dla tego zadania w listopadzie 2016 r., realizację zaplanowano do końca roku 2020. Celem projektu jest stworzenie w naszej gminie warunków do rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw, w tym także z branży odnawialnych źródeł energii, poprzez budowę infrastruktury SAG.