Damiana, Mirabeli, Wincentego

Ankieta dla mieszkańców

05 Wrzesień 2024

Gmina Krzeszowice jest członkiem Stowarzyszenia Otulina Podkrakowska, które zrzesza 10 podkrakowskich gmin: Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kłaj, Koniusza, Krzeszowice, Myślenice, Siepraw, Skała, Słomniki oraz Sułoszowa.

Tworzące go gminy zyskały możliwość korzystania ze środków unijnych m.in. na projekty turystyczne.
W związku z tym prowadzone jest badanie ankietowe, które dotyczy sposobów spędzania czasu wolnego przez mieszkańców oraz oceny i pożądanych kierunków rozwoju oferty turystycznej. Będziemy wdzięczni za kliknięcie w link i jej wypełnienie.
Ankieta jest krótka, zawiera wyłącznie pytania zamknięte i metryczkę. Jej wypełnienie zajmie ok. 5-10 minut. Ankieta jest całkowicie anonimowa. Wszelkie zebrane informacje będą wykorzystywane wyłącznie do sporządzenia zbiorczych zestawień i analiz służących wykreowaniu nowej oferty.
Bardzo zależy nam na Państwa opinii. Z góry bardzo Państwu dziękujemy za czas poświęcony na wypełnienie ankiety!